خدمات شبکه های اجتماعی

خدمات شبکه های اجتماعی

خدمات شبکه های اجتماعی

خدمات شبکه های اجتماعیشامل ایجاد و نگهداری ، درج مطلب ، رسیدگی به نظرات ، دنبال کننده های کسب و کار شما و … !

بازاریابی رسانه های اجتماعی یا در اصطلاح، بازاریابی شبکه های اجتماعی عبارت است از مجموعه فعالیت هایی که برای افزایش بازدید سایت از طریق سایت های شبکه های اجتماعی صورت می پذیرد.
بازاریابی شبکه های اجتماعی پروسه ای است که در راستای تولید محتوای جذاب و جلب توجه بازدید کنندگان انجام میشود ، بطوری که با به اشتراک گذاری مطالب توسط هر بازدید کننده مطالب مورد نظر به طور موثری در فضای شبکه های اجتماعی و بالطبع در فضای اینترنت گسترش یافته و از این طریق اهداف مورد نظر بازاریابی شبکه های اجتماعی بدون پرداخت هزینه خاصی از طریق سایت های شبکه های اجتماعی محقق میگردد.

شبکه های اجتماعی امروزه جایگاه مناسبی در بین عموم بدست آورده و با توجه به دسترسی آسان روز به روز استقبال از این پدیده رو به افزایش می باشد. با رشد شبکه های اجتماعی فعالیت های تجارت الکترونیک وارد مرحله جدیدی شده ، ارتباط بین بازدیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات و همچنین خریداران و فروشندگان افزایش یافته و ارتباط بین سازمان ها و شرکت ها نیز بهبود یافته و از این طریق کمپین های بازاریابی نوینی همچون بازاریابی شبکه های اجتماعی بوجود آمده است.
امروزه شبکه های اجتماعی مختلفی همچون فیسبوک،توئیتر،گوگل پلاس و لینکدین فعال بوده و کاربران بسیاری را در سرتا سر دنیا جذب نموده اند، هر یک از این شبکه های اجتماعی ویژگی های منحصر بفردی داشته و خدماتی اختصاصی در زمینه های مختلف کسب و کارهای اینترنتی و تجارت الکترونیک ارائه میدهند. بدین سان زمینه مناسبی برای رشد و گسترش مشاغل و ارتباط بین شرکتها و متخصصین در حوزه های مختلف فراهم شده است.

خــدمـات شبکه های اجتماعی :
مشاوره در زمینه بازاریابی و برندینگ در رسانه های اجتماعی
در زمینه سوشیال مدیا مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی به صورت تخصصی فعالیت دارد که شما میتوانید با هر بودجه ای شرکت و برند خودتان را به صورت حرفه ای و با برنامه ریزی دقیق در شبکه های اجتمای معرفی نمایید و حتی میتوانید با پرداخت هزینه از مشاوره های حضوری ما نیز بهرمند شوید فقط کافیست از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید.
تولید محتوا و مدیریت صفحات شما
این خدمت برای شرکت ها و افرادی درنظر گرفته شده که خود ، زمان مدیریت و بروزرسانی و تولید محتوای صفحه خود را ندارند . وقتی شما مدیریت صفحه تان را به اوینیک می سپارید در طولانی مدت صفحه شما کارآمدتر خواهد شد و نیز بازدید پست های شما افزایش خواهد یافت و در تنیجه به هدف خود یعنی برندینگ و بازاریابی و معرفی خواهید رسید. برای اطلاع از هزینه ها کافیست درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما برایمان ارسال نمایید. در حال حاضر مدیریت و تولید محتوای خیلی از صفحات کوچک و بزرگ را در اختیار دارد.
افزایش لایک صفحات شما
تیم ما در حال حاضر به دو شیوه لایک گیری میکند : لایک با تبلیغ و لایک با ولکام ، که توصیه ما به همه عزیزان استفاده از نوع اول لایک گیری یعنی لایک با تبلیغ است که برای اطلاع از تفاوت و شرایط این دو روش به قسمت سوالات متداول مراجعه نمایید و نیز برای اطلاع از میزان هزینه ها ، قسمت تعرفه را مشاهده نمایید.
دنبال کننده پروفایل
به هر میزان که بخواهید تعداد فالور های پروفایل شما را افزایش میدهد که لازم به ذکر است که تمام دنبال کننده ها ایرانی بوده و برای برندینگ شخصی بسیار کارآمد هستند برای اطلاع از میزان هزینه ها ، قسمت تعرفه را مشاهده نمایید.
لایک پست و عکس
اگر میزان لایک پست و عکس های شما کاهش یافته کافیست افزایش لایک آنها را به هووب بسپارید تا در سریعترین زمان ممکن میزان لایک ها را به عدد دلخواه شما برساند و لازم به ذکر است که این نوع لایک از تمامی کشور های جهان می باشند. برای اطلاع از میزان هزینه ها ، قسمت تعرفه را مشاهده نمایید.

شبکه های اجتماعی در ایران
ایرانیان نیز مانند تمام جوامع دنیا در مدت کوتاهی از پیدایش شبکه های اجتماعی, به آن پیوستند. شبکه های اجتماعی اینترنتی یکی از اتفاقاتی است که به سرعت در زندگی همه کاربران وب نفوذ پیدا کره و جایگاه خود را تثبیت نمودند و کاربران ایرانی نیز از این موضوع مستثنا نیستند.
بعضی ها حضور در شبکه های اجتماعی را نامناسب یا حتی خطرناک تلقی میکنند. حال آنکه شبکه های اجتماعی دنیایی است که اگر خوب آن را بشناسیم و بکار بریم، از مزایای زیادی بهره مند می شویم. البته به شرط آنکه ابتدا نحوه استفاده از آن را خوب یاد بگیریم، سپس به دنیای آن قدم بگذاریم.
از اورکات ، یاهو ۳۶۰ ، های فایو و مای اسپیس بگیرید تا لینکدین ، توئیتر ، گوگل پلاس و فیسبوک ، همه و همه در زندگی کاربران تاثیر گذار بوده اند.شبکه های اجتماعی بزرگ و کوچک زیادی راه اندازی شد که هر کدام فضای مخصوص به خودشان و نوع کاربران خاص خودشان را دارند.
یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی جهانی فیس بوک است که امروزه کمتر جوانی است که در آن پروفایل نداشته باشد. فیس بوک امکانات امنیتی بسیار بالایی دارد و اگر تنظیمات آن را بلد باشید، هر محدودیتی که مایلید می توانید در آن اعمال کنید.

فیسبوک جایی است که علاوه بر فعالیتهای شخصی، فعالیتهای بیزینسی نیز در آن رایج است. کمتر شرکت معتبری در دنیاست که یک یک صفحه فیس بوک نداشته باشد. در واقع داشتن صفحه فیس بوک برای یک شرکت، داشتن یک هویت است.

فیسبوک

 لینکدین شبکه اجتماعی دیگری است که قدمت آن از فیس بوک کمتر است. لینکدین با هدف عضو گیری افراد شاغل و دارای مهارت خاص بنا شده است.می توان گفت این شبکه اجتماعی، یک محیط کلاسیک و رسمی دارد. اعضای این شبکه اجتماعی مهارتهای خود را اعلام میکنند. در صورتی که دیگر اعضا، مهارت وی را تایید کنند می توانند اصطلاحا آن مهارت را برای وی “اندورس” کنند.

لینکدین

یوتیوب youtube و آپارات از جمله شبکه های اجتماعی می باشند که امکان به اشتراک گذاری فیلم را میدهند. در این نوع شبکه های اجتماعی میتوان هر کلیپ یا فیلمی را قرار داد. کابران می توانند با جستجوی موضوع، فیلمهایی که دیگران در این رابطه به اشتراک گذاشتند را مشاهده کنند.

یوتیوب در شبکه اجتماعی توییترTwitter کاربر قادر خواهد بود پروفایل شخصی بسازد و مطالب مورد علاقه خود را به اشتراک بگذارد. همچنین میتوان دیگران را Follow کرد و مطالب آنها را دنبال کرد. کسانی که از مطلب شما نیز خوششان بیاید، مطلب شما را توییت (پیگیری) می کنند.

توییتر در ایران نیز شبکه های اجتماعی متفاوت و متنوعی راه اندازی شده اند که بسیاری از آنها با ساختار میکروبلاگ کار می کنند.
در اینجا مروری بر شبکه های اجتماعی ایرانی داریم:
کلوب Cloob یکی از اولین شبکه های اجتماعی ایرانی است که بسیاری از ویژگی های شبکه های اجتماعی به روز دنیا را دارا می باشد و با وجود کلوب های مختلفی که در آن وجود دارد کاربران زیادی را به خود جلب نموده است. همچنین در کلوب امکانات متنوع دیگری نیز لحاظ شده است: بازی آنلاین، خرید شارژ، بانک رزومه و … .

کلوب دنبالر Donbaler یک میکروبلاگ اجتماعی است که به کاربران تمامی امکانات یک شبکه اجتماعی را می دهد و کاربران می توان مطالب خود را در ۱۰۰۰ کاراکتر پست کنند.

دنبالر
فیس نما Facenama با هدف ایجاد یک شبکه اجتماعی سالم پیاده سازی شده است و کاربران می توانند در آن به کلیه فعالیت های اجتماعی خود بپردازند. از امکانات دیگر فیس نما امکان بازی به صورت آنلاین می باشد.

فیس نما

دل شکسته Delshekaste نام شبکه اجتماعی است با ساختار میکروبلاگ که به کاربران اجازه می دهد در فضایی مجازی نظرات و افکار خود را با دیگران در میان بگذارند.

دلشکسته
پارس کلاب یک میکروبلاگ اجتماعی است که به کاربران امکان می دهد نظرات خود را در حداکثر ۱۰۰۰ کاراکتر با دیگران به اشتراک بگذارند.

پارس کلاب

آشیون Ashioon شبکه اجتماعی ایرانی است که با عضویت در آن می توان علاوه بر پیدا کردن دوستان جدید به مطالعه مطالب فرهنگی ، علمی و هنری که توسط کاربران گردآوری شده است.

آشیون
فرندفا FriendFa یک میکروبلاگ اجتماعی است که کاربران از آن برای انعکاس رویدادهای زندگی روزمره‌شان استفاده می‌کنند، برخی دیگر برای به‌ اشتراک گذاشتن افکار و عقایدشان یا برقراری گفتگو استفاده می‌کنند.

فرند فا

یو پلاس شبکه اجتماعی فارس زبانی است که بر اساس ساختار میکروبلاگ طراحی و با هدف ایجاد یک بستر مناسب برای به اشتراک گذاری وبلاگ، عکس، آهنگ و مطالب روزانه کاربران پیاده سازی شده است. 

یوپلاس

ویوان فیس VivanFace شبکه اجتماعی کسب و کار ایران است که با هدف ارتباط بین تمام مدیران و متخصصان حوزه های مختلف کسب و کار پیاده سازی و اجرا شده است.

ویوانس
آیتگ Itag نام شبکه اجتماعی است که به کاربران خود فضایی را ارائه می دهد تا با یکدیگر دوست شده و نظرات و عقاید خود را منتشر کنند.
آتگ

 

فیس فید Facefeed نام شبکه اجتماعی است که بر پایه میکروبلاگ طراحی شده و برای پیدا کردن دوستان جدید و به اشتراک گذاشتن نظرات و عقاید با دیگران بسیار مناسب است.

فیس فید

 

2 پاسخ
 1. هادی
  هادی says:

  باسلام و وقت بخیر
  شما Verified (تیک آبی) توییتر  یا اینستا گرام هم هم انجام میدید  البته توییتر خیلی مهم تر هست
  اگر بله هزینه رو اعلام میکنید هم برای فرد میخواهیم هم برای شرکت.

  ممنون

  پاسخ دادن
  • تیم اوینیک
   تیم اوینیک says:

   با سلام خدمت شما دوست گرامی،

   خیر ما این خدمات رو ارائه نمیدیم. تا جایی که اطلاع داریم برای دریافت “تیک آبی” باید از کشوری غیر از ایران اقدام کنید.

   پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *