طراحی-سایت-اختصاصی-و-حرفه-ای-اوینیک

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای

در طراحی سایت برخی از مشتریان بر اساس بودجه و نیازهای فراتر خود ، درخواست طراحی سایت به صورت پیشرفته از هر منظر را خواهند داشت. برای بسیاری از مشتریان بسیار مهم است که قالب گرافیکی سایت کاملاً اختصاصی و متعلق به خودشان باشد.
کسانی که در عرصه تجارت هستند باید بدانند که وب سایت شناسه شان در دنیای اینترنت می باشد و ارائه بهترین امکانات از فعالیت شان نقطه اعتماد مشتریان خواهد بود. وب سایت ها نقش مهمی در جذب مشتری دارند ، اینترنت یک بازار مجازی  می باشد که با سفارش طراحی سایت حرفه ای سهمی را خواهید داشت.
ممکن است سفارش طراحی سایت حرفه ای به نسبت سایت های آماه برایتان پر هزینه باشد ، اما یک سایت حرفه ای نمایانگر منزلت و وجهه کاری شما می باشد و تاثیر مستقیمی در درآمدزائی شما خواهد داشت. لذا طراحی سایت را میتوان با دید یک سرمایه گذاری نگاه کرد تا هزینه. طراحی و ساخت یک وب سایت اختصاصی و حرفه ای فراتر از مراحل برنامه نویسی و طراحی می باشد. در یک سایت حرفه ای تسلط بر مراحل طراحی باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

مراحل طراحی وب سایت حرفه ای بدین صورت می باشد :

 1. بررسی نیاز ها
 2. طراحی گرافیکی بر اساس نیاز ها
 3. ارائه طرح وب سایت و اعمال نظرات
 4. برنامه نویسی وب سایت بر اساس نیاز های تحیل شده
 5. آپلود وب سایت روی هاست تستی
 6. رفع خطا ها و اعمال نقطه نظرات کارفرما
 7. آپلود سایت روی هاست اصلی

مراحل اجرای طراحی قالب گرافیکی در طراحی سایت حرفه ای شرح زیر است :

 1. دریافت رنگ بندی و فایل توضیحات مشتریان که در زمان عقد قرارداد از شما سوالات کلی در خصوص نوع کار و تجارت و … پرسیده می شود.
 2. شروع به طراحی قالب اختصاصی (طراحی سایت حرفه ای) وب سایت تان بر اساس نیاز تجارت تان انجام می شود.
 3. پس از طراحی قالب ، در این گام اقدام به تبدیل قالب گرافیکی به کدهای HTML و افکت گذاری توسط جی کوئری و جاوا می نماییم و در نهایت قالب اچ تی ام ال سایت تان را مطابق با نیازتان تبدیل به یکی از سیستم های مدیریت محتوا می نماییم.
 4. پس از اینکه از نظر ظاهر سایت به نتیجه رسیدیم و مشکلی در کدنویسی وجود نداشت ، اقدام به جایگذاری مطالب و بهینه سازی مطالب و عکسهای تان می نماییم. همچنین در این مرحله بعضی از آیکن های مرتبط با مطالب نیز طراحی می شود. در نهایت پس از اتمام مطالب ، شروع به سئو اولیه سایت می نماییم تا سایت شما در موتورهای جستجوگر نیز جایی برای خود پیدا کند.
 5. آموزش و ارائه سایت به همراه پشتیبانی و نگهداری از سایت : کار با سایت را آموزش داده می شود تا شما با خیال راحت به تجارت تان برسید و در آخر پشتیبانی آغاز خواهد شد.

ویژگی های منحصر بفرد در طراحی سایت حرفه ای :

 1. گرافیک جذاب
 2. کاربر پسند
 3. لود سریع صفحات
 4. مقیاس پذیر باشد.
 5. در طول زمان بتواند خودش را با نیازهای مشتریان و شما منطبق کند.
 6. امنیت بالا
 7. محتوای مناسب
 8. انطباق با تمام مرورگرهای رایج
 9. کاربر را با کمترین کلیک به هدفش برساند.

طراحی سایت اختصاصی و حرفه ای بر اساس نیازهای مشتری و مخاطبین سایت و رقابت کنندگان حرفه مورد نظر معنا پیدا خواهد کرد. یک سایت حرفه ای مهمترین خصوصیتی که می تواند داشته باشد این است که بر اساس نیاز مخاطبین آن سایت طراحی شود و نیازهای مخاطبین را برآورده سازد. رعایت اصول سئو و افزایش نرخ تبدیل سایت از الزامات یک سایت اختصاصی و حرفه ای است.
یک طراح سایت اختصاصی و حرفه ای با در نظر گرفتن ویژگی هایی مانند سرعت لود شدن سایت ، امنیت ، بهینه سازی سایت و سئو و همچنین مباحث مربوط به گرافیک و چیدمان سایت راه حلی را ارائه می دهد که نهایتا منجر به پیشرفت و نتیجه گرفتن سایت اختصاصی و حرفه ای در اینترنت خواهد شد. توجه داشته باشید که طراحی سایت اختصاصی و حرفه ای شامل طراحی اختصاصی وب سایت و استخراج تمام نیازهای مخاطب است.

یک طراح سایت حرفه ای بر اساس نیازهای مخاطب و امکاناتی که برای سایت لازم است طرح را آماده خواهد کرد و یک سایت موفق باید مراحل زیر را طی کند :

 1. آوردن بیننده هدفمند به سایت (عمدتا از طریق گوگل و قرار گرفتن در صفحه اول گوگل)
 2. حفظ بیننده در سایت (با استفاده از سرعت مناسب، گرافیک جذاب و محتوای مفید)
 3. تبدیل بیننده به مشتری (بااستفاده از تکنیکهای بهینه سازی نرخ تبدیل)

کارشناسان ما تنها یک سایت برای شما طراحی نمی کنند، بلکه مدل کسب و کار شما را طراحی میکنند و نهایتا باعث موفقیت شما در بازار اینترنت خواهند بود. مشتریان موفق ما در زمینه های کاری مختلف نشانگر همین امر است. تخصص مناسبی که شرکت ما در زمینه بهینه سازی سایت و سئو دارد کمک بسیار زیادی به این موضوع خواهد کرد. تخصص ما تنها طراحی سایت نیست، سئو و بهینه سازی سایت از ویژگی های بارز سایت های طراحی شده توسط ماست و ما میتوانیم موفقیت شما در اینترنت را تضمین کنیم.

 1. گرافیک زیبا و اختصاصی طبق نظر کارفرما
 2. بهینه سازی سایت برای گوگل
 3. امنیت بسیار بالا
 4. استفاده از آخرین تکنیک های طراحی سایت
 5. مشاوره بازاریابی اینترنتی و سئو
 6. تحلیل سایت و ارائه راهکاری ارتقا سایت
 7. آموزش استفاده از سایت و پشتیبانی سایت

آیا به فکر راه اندازی سایت حرفه ای هستید؟

به توضیحات بیشتری نیاز دارید :

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *