طراحی-سایت-تخفیف-گروهی

طراحی سایت تخفیف گروهی

طراحی سایت تخفیف گروهی

امروزه در ایران شاهد رشد روزافزون سایت های تخفیف گروهی هستیم ، به عنوان مثال دابی آفر یا نت برگ و …

مدیران سایت تخفیف گروهی با قرارداد در زمینه های خدماتی ، آفرهایی به صورت متفاوت جمع آوری کرده و در اختیار کاربران قرار می دهند.

سایت تخفیف نوعی از سایت نیازمندی می باشد که در آن خدمات و کالای آفر دار قرار می گیرند.

ویژگی منحصر به فرد سایت تخفیف گروهی داشتن ارتباط با مراکز مختلف جهت در اختیار گذاشتن آفر (تخفیف) برای کاربران می باشد. مراکز تفریحی گزینه مناسبی در سایت های تخفیف گروهی می باشند ، زیرا کاربران اینترنتی مراجعات زیادی به مراکز تفریحی برای خود و هدیه به دوستان دارند.

تخفیف در موقعیت مناسب یکی از اصول در ارائه ی خدمات یا فروش اجناس است ، از این رو صاحبان فروش و صاحبان خدمات بهترین استفاده را می کنند.

در طراحی سایت تخفیف گروهیتخفیف ها و آفرها ی تخفیف را باید دسته بندی نمود. ویژگی و شرایط تخفیف ، میزان آفر ، قیمت اصلی تخفیف یا خدمات ، دسته بندی شهر ، نوع آفر یا تفکیک نوع تخفیف برای تخفیف مورد نظر استفاده میگردد.

به طور خلاصه خدماتی که در طراحی سایت تخفیف گروهی ارائه میگردد عبارتند از :

ثبت آدرس در نقشه ی گوگل بصورت داینامیک برای تخفیف ، ثبت زمان اعتبار برای تخفیف ، ثبت زمان شروع استفاده و پایان استفاده ، توضیحات و عناوین تخفیف ، اشتراک گزاری تخفیف در شبکه های اجتماعی ، سیستم نظردهی و پاسخ دهی برای هر تخفیف ، سیستم خبرنامه برای ارسال جدیدترین تخفیف ها به تفکیک استان و شهر و محله ، سیستم رزرو اینترنتی برای تخفیف های رزروی مثل بلیط هواپیما ، هدیه به دوستان ، پنل کاربری ساده با امکان موجودی حساب و تاریخچه خرید تخفیف کاربران ، بخش پشتیبانی ، اسلاید تصاویر ، سیستم تبلیغ بنری در سایت با تفکیک دسته های موضوعی ، سیستم مدیریت چند کاربره با سطح دسترسی های متفاوت ، سیستم پیامک و ایمیل برای کاربران و مدیران و … از جمله امکانات وب سایت تخفیف طراحی شده می باشد.درآمد زایی و افزایش فروش اینترنتی از اهداف طراحی سایت تخفیف گروهی است.

  1. گرافیک زیبا و اختصاصی طبق نظر کارفرما
  2. بهینه سازی سایت برای گوگل
  3. امنیت بسیار بالا
  4. استفاده از آخرین تکنیک های طراحی سایت
  5. مشاوره بازاریابی اینترنتی و سئو
  6. تحلیل سایت و ارائه راهکاری ارتقا سایت
  7. آموزش استفاده از سایت و پشتیبانی سایت

آیا به فکر راه اندازی سایت تخفیف گروهی هستید؟

به توضیحات بیشتری نیاز دارید :

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *