طراحی-سایت-شبکه-های-اجتماعی

طراحی سایت شبکه های اجتماعی

طراحی سایت شبکه های اجتماعی

سایت شبکه های اجتماعی برگرفته شده از مجمع مجازی برای جمع کردن دوستان و یا همفکران در رابطه با مسائل و موضوعات مختلف می باشد. در یک وب سایت شبکه مجازی می توانید مانند وب سایت های محبوبی مثل فیسبوک عمل نمایید و به هر کاربر اختیارات متنوع و جذابی دهید تا جذب وب سایت شما باشد.

مهمترین موارد در طراحی سایت شبکه های اجتماعی و مجازی رعایت موارد امنیتی سایت و همچنین امنیت اطالاعات شخصی کاربران می باشد.

شاید بسیاری از ما این طرح به ذهنمان رسیده باشد که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی برای ارتباط با دوستان خود ایجاد نماییم. جوامع مجازی مثل فیسبوک و فیس نما، البته ایجاد این جوامع نیاز به برنامه نویسی حرفه ای تحت وب دارد. ولی شما برای ایجاد چنین وب سایت هایی نیاز دارید مطالبی را در این مورد این شبکه های اجتماعی و ایجاد آن بدانید.

مطالبی از قبیل اینکه :

 1. هدف از ایجاد این جوامع
 2. میزان پیشرفت این جوامع
 3. تعداد کاربران عضو
 4. امکانات کاربران
 5. امنیت پروفایل های شخصی
 6. امنیت کلی وب سایت
 7. تامین منابع مالی

ویژگی طراحی سایت شبکه های اجتماعی ارتباطات مجازی بین مردم جهان با هم می باشد ، ضمنا این ارتباط به شکلی می باشد که هزینه پایینی دارد و محدویت های مکانی و مسافتی نیز در آن هرگز وجود ندارد. با توجه به این ویژگی ، وب سایت شبکه های مجازی دارای بازدید کننده فراوانی خواهند بود و این مسئله باعث به وجو آمدن ویژگی درآمدزایی برای مدیران این سایت ها می باشد.

امکانات طراحی سایت شبکه های اجتماعی:

امکانات و قابلیت های متنوعی از طریق ایجاد یک شبکه اجتماعی ما می توانیم در اختیار کاربران قرار دهیم ، چند نمونه از این امکانات را که ممکن است قبلا هم در شبکه های اجتماعی با آنها برخورد داشتید را در ذیل مشاهده می نمایید:

 1. ارتباط و چت آنلاین
 2. پروفایل شخصی
 3. امکان قرار دادن فیلم و عکس
 4. ایجاد گروه های شخصی
 5. امکانات امنیتی برای هر پیج و تنظیمات شخصی مسائل امنیتی پیج

دلایل موفقیت طراحی سایت شبکه های اجتماعی:

بازدید زیاد و واقعی می تواند مهمترین دلیل موفقیت وب سایت های شبکه های اجتماعی باشد. زیرا در صورت نداشتن یک جامعه و وجود نداشتن کاربران زیاد، وجود یک شبکه اجتماعی غیر قابل تصور می باشد.البته برای رسیدن به این موفقیت رعایت موارد طراحی سایت و بهینه سازی سایت امری مهم می باشد که در صورت عدم رعایت این موارد، وب سایت شما مسلما بازدید کننده کافی نخواهد داشت.

 1. گرافیک زیبا و اختصاصی طبق نظر کارفرما
 2. بهینه سازی سایت برای گوگل
 3. امنیت بسیار بالا
 4. استفاده از آخرین تکنیک های طراحی سایت
 5. مشاوره بازاریابی اینترنتی و سئو
 6. تحلیل سایت و ارائه راهکاری ارتقا سایت
 7. آموزش استفاده از سایت و پشتیبانی سایت

آیا به فکر راه اندازی سایت شبکه های اجتماعی هستید؟

به توضیحات بیشتری نیاز دارید :

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *