طراحی-سایت-صرافی

طراحی سایت صرافی

طراحی سایت صرافی

طراجی وب سایت کار صرافی ها را راحت تر نموده ، صرافی ها با تبادلات بین المللی از طریق اینترنت برای وجوه نقدی و تبدیل ارزها به پول رایج مملکت با امنیت بالا اتجام می دهند. با در دسترس بودن اینترنت و راحتی و امنیت بالا برای مردم اقدام به خرید و فروش اینترنتی برای خرید ارز و سکه از سایت های صرافی نموده که این سبک کار اعتبار به کسب و کار صرافی در صنفش می دهد. وجود وب سایت برای صرافی باعث پیش گرفتن از سایر رقبا و گستردگی تبلیغات و بازاریابی اینترنتی می شود.

ویژگی طراحی سایت صرافی :

داشتن امکان انجام مبادلات و انتقالات ارز با روشی ساده و بی درد سر و همچنین امنیت بالا می باشد. داشتن این ویژگی می تواند تاثیر زیادی در جذب مشتری و افزایش فروش صرافی ما داشته باشد. زیرا با توجه به داشتن این مزایای مهم، مشتریان ما به راحتی می توانند اقدام به خرید آسوده و ساده نمایند، و این سادگی و اطمینان خاطر برای مشتریان در اینگونه تبادلات، می تواند تاثیر زیادی در جذب آنها و همچنین ترغیب اطرافیان خود به استفاده از خدمات ما نماید.

امکانات طراحی سایت صرافی :

 1. انتقال ارز به صورت اینترنتی
 2. فروش ارز
 3. مبادله ارز
 4. قیمت آنلاین ارز و قیمت روز ارز
 5. ایجاد حساب کاربری برای مشتریان ویژه
 6. انتقال وجوه فروش ارز به حساب بانکی
 7. اخبار مبادلات ارزی و اقتصادی
 8. فروش سکه اینترنتی

دلایل موفقیت طراحی سایت صرافی :

ایجاد یک خرید آسوده و راحت برای مشتریان تاثیر زیادی در جذب مشتری برای صرافی ما خواهد داشت و در صورتی که ما تعداد زیادی از مشتریان را جذب صرافی خود نماییم و با توجه به جلب رضایتمندی مشتری بتوانیم توسط آنها مشتریانی برای خود جذب نماییم، این امر سبب موفقیت ما خواهد شد.  همچنین تبلیغات موثر در مورد وب سایت خود در اینترنت و همچنین استفاده از موتور های جستجو به عنوان بازاریابان حرفه از طریق بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می توانیم، به راحتی خود را در دنیای اینترنت در سرچ کلمات کلیدی مربوط به وب سایت خود مطرح کرده و به راحتی به موفقیت دست پیدا نماییم.

 1. گرافیک زیبا و اختصاصی طبق نظر کارفرما
 2. بهینه سازی سایت برای گوگل
 3. امنیت بسیار بالا
 4. استفاده از آخرین تکنیک های طراحی سایت
 5. مشاوره بازاریابی اینترنتی و سئو
 6. تحلیل سایت و ارائه راهکاری ارتقا سایت
 7. آموزش استفاده از سایت و پشتیبانی سایت

آیا به فکر راه اندازی سایت صرافی هستید؟

به توضیحات بیشتری نیاز دارید :

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *