طراحی-سایت-هنری

طراحی سایت هنری

طراحی سایت هنری

اگر شما هنرمند هستید و می خواهید آثار هنری خود را به مردم معرفی نمایید ، می توانید یکی از روش های تبلیغاتی سفارش سایت  را انتخاب نمایید و بدون واسطه اقدام به فروش محصولات خود نمایید. شما از طریق یک وب سایت حرفه ای می توانید تمامی آثار هنری خود را بدون داشتن یک ویترین فیزیکی ، در وب سایت خود به معرض نمایش عموم بگذارید. از این طریق شما به راحتی می تواند در صفحات نا محدود تمام آثار خود را معرفی نمایید و تصاویر آنها را نیز در صورت نیاز منتشر نمایید.

شما از طریق طراحی سایت هنری همچنین می توانید محصولات و آثار هنری خود را به فروش بگذارید. با ایجاد یک فروشگاه آنلاین می توانید با معرفی آثار هنری خود و توضیحات کامل درباره آن، و با ایجاد قسمت پرداخت الکترونیک، به راحتی آن را به فروش برسانید.

ویژگی طراحی سایت هنری  ایجاد گرافیک جذاب و مورد پسند می باشد. زیرا در صورت نداشتن گرافیک مناسب ، وب سایت هنری شما نمی تواند نظر مخاطبان خود را جلب نماید و در این صورت وب سایت شما مخاطبان محدود خود را نیز از دست خواهد داد.

راه رسیدن به موضوع سئو ، بهینه سازی وب سایت می باشد که شرکت طراحی سایت در کنار طراحی حرفه ای سایت برای شما، امر بهینه سازی سایت را نیز انجام خواهد داد تا وب سایت شما در کسری از زمان باعث پیشرفت و دیده شدن شما در دنیای اینترنت شود.

امکانات طراحی سایت هنری :

 1. نمایش آثار هنری
 2. فروش محصولات هنری و آثار هنرمندان
 3. جذب مخاطبان و مشتریان
 4. اخبار هنری
 5. دریافت نظرات مخاطبین از طریق ایمیل و نظرات
 6. ایجاد پنل اس ام اس برای ارتباط با مخاطبان و هواداران

دلایل موفقیت طراحی سایت هنری :

در صورت داشتن تعداد زیادی بازدید کننده، و دیده شدن وب سایت ما در اینترنت به صورت پر رنگ، و همچنین بهینه سازی سایت در کلمات کلیدی وب سایت های هنری، می توانیم به سرعت پیشرفت کنیم و به موفقیت دست پیدا نماییم.برای رسیدن به این موفقیت رعایت موارد حرفه ای طراحی سایت و اصول بهینه سازی سایت امری مهم است.

 1. گرافیک زیبا و اختصاصی طبق نظر کارفرما
 2. بهینه سازی سایت برای گوگل
 3. امنیت بسیار بالا
 4. استفاده از آخرین تکنیک های طراحی سایت
 5. مشاوره بازاریابی اینترنتی و سئو
 6. تحلیل سایت و ارائه راهکاری ارتقا سایت
 7. آموزش استفاده از سایت و پشتیبانی سایت

آیا به فکر راه اندازی سایت هنری هستید؟

به توضیحات بیشتری نیاز دارید :

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *