marketing-strategy

بازاریابی اینترنتی موفق را با بهینه سازی یا سئو استارت بزنید!

بازاریابی اینترنتی موفق را با بهینه سازی یا سئو استارت بزنید!

بازاریابی اینترنتی که بازار هدف خود را افراد موجود در محیط وب قرار می دهد یکی از روش های سودآوری بالا می باشد بطوری که برخی کسب وکارها تنها روش بازاریابی خود را به صورت آنلاین و از طریق پیاده سازی سئو سایت و بهینه سازی سایت به انجام می رسانند. طراحی سایت و طراحی لوگو استارتی برای داشتن بستر ورودی برای کاربران خواهد بود. البته روش های بازاریابی اینترنتی متعدد می باشد و با در نظر گرفتن استراتژی کسب وکاری باید بهترین و موثرین روش را انتخاب نماییم و یا از تمامی روش ها بکار بگیریم.

روش های بازاریابی اینترنتیseo-marketing

فروش یکی از مهم ترین بخش ها در تمامی سازمان ها می باشد که قدرت یک کسب وکار بدان وابسته می باشد. بسته به نوع کسب وکار استفاده و کاربردپذیری بازاریابی اینترنتی مختلف می باشد و نیز روش های بازاریابی اینترنتی نیز در متدهای مختلفی وجود دارد. طراحی سایت ، سئو سایت ، بنر تبلیغاتی ، انتشار خبر ، فعالیت در شبکه های اجتماعی ، برندسازی ، ویدیو مارکتینگ مصادیقی از روش های بازاریابی اینترنتی می باشد. فرض نمایید کسب وکار شما در زمینه ثبت شرکت ، ثبت برند ، آتلیه کودک ، عکاسی کودک می باشد. فروش شما می تواند با حضور فیزیکی کاربر به محل کسب و کار شما باشد که محدود به اطرافیان و کاربرانی که در اطراف کسب وکار شما هستند می شود. اما اگر بخواهید این سطح دسترسی افراد را بیشتر نمایید و محدودیت مکانی را از بین ببرید اولین آیتمی که به ذهن می رسد طراحی سایت و سپس پیاده سازی اصول سئو سایت می باشد. کاربران با جستجو این کلمات کلیدی به لیستی از شرکت ها در این زمینه می رسند و حال اگر لینک شما در این میان باشد می تواند به طور مستقیم کاربران را به سمت سایت شما هدایت کند. در واقع سئو سایت به عنوان پل ارتباطی و واسطه ای برای کسب و کار شما خواهد بود.

سئو در بازاریابی اینترنتی موفق

اصول سئو سایت و بهینه سازی سایت در معنای نمایش سایت در صفحه اول گوگل می باشد که به واسط کلمات کلیدی میسر می شوند. کاربران در راستای نیاز و خواسته ی خود کلمات کلیدی را جستجو می نمایند و این امر می توانند آنها را به لیستی از سایت ها که در این زمینه فعالیت می کنند هدایت نماید. حال اگر سایت شما در این لیست باشد به عنوان فرصت مناسب برای کسب وکار شما خواهد بود. در واقع ترافیک کاربران در معنای سودآوری خواهد بود و هرچه این ترافیک بیشتر باشد می تواند این فرصت سودآوری شما را دو چندان نماید. اصول سئو سایت و بهینه سازی سایت یکی از متریک های کاربردی در جهت افزایش ترافیک سایت شما خواهد بود که در واقع قوی ترین بازاریابان اینترنتی که همان موتورهای جستجو هستند را در خدمت خود می گیرند. نکات سئو سایت که با پیاده سازی متریک هایی درون سایت و نیز بیرون از سایت شما می باشد این استانداردسازی را برای سایت شما خواهد ساخت که در واقع سایت شما را در مطابقت با الگوریتم های گوگل و فاکتورهای سئو می سازد.

برندسازی در بازاریابی اینترنتی

همانطور که در پارگراف بالا گفتیم اصول سئو می تواند نمایش سایت شما را در صفحه اول گوگل میسر نماید تا کاربران را به سمت سایت شما هدایت نماید. اما حال برندسازی هدف خود را شناخت برند و نام تجاری شما به کاربران تعریف می کند. در واقع افراد به طور مستقیم آدرس سایت شما را درج می نماید و یا اینکه نام برند شما را در موتورهای جستجوگر جستجو می نمایند. در واقع باید گفت که برندسازی مطلوب ترین و ایده ترین روش برای کسب سودآوری بالا خواهد بود که نیازمند پروسه زمانی طولانی تری خواهد بود. البته اصول سئو سایت پیش مقدمه ای برای بنرسازی خواهد بود زیرا که نمایش لینک سایت شما در موتورهای جستجو در معنای دیده شدن سایت شما در میان رقبا خواهد بود. پس در برنامه استراتژی کسب وکار آنلاین خود پس از موفقیت در سئو سایت به دنبال برندسازی و وب برندینگ خود باشید. سایت های آنلاینی که تا کنون موفق بوده اند تمامی این پروسه را طی نموده اند و در استراتژی کسب وکار آنلاین خود قرار داده اند تا توانسته اند قدرت بالایی را در میان رقبای خود کسب نمایند.

منبع : bultannews.com

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *